שלום, שמי יניב דרוקר אני צלם ואמן. אני מצלם הריון,אופנה, ופורטרטים.

אני מצלם בעיקר אנשים, כי אני באמת אוהב אותם.

אני אוהב לדבר עם אנשים, להקשיב בעיקר. במהלך חיי בכלל וכצלם בפרט אני תמיד אוהב להיות בתקשורת עם אנשים ולהתחבר אליהם. ככלל אם מתאפשר מבחינת זמן ודינמיקה שנוצרת – תמיד אני אשמח לשוחח מעט עם מצולם/ת, לפני שאגש למצלמה.

אני הכי אוהב לצלם נשים בהריון,אישה בהריון היא הדבר הכי קרוב לבריאה לתחושותיי, וכשאני מצלם אישה בהריון אני מרגיש שהשכינה נוכחת , זה מרגש אותי ומשמח אותי .

כאשר יש אינטימיות ופתיחות – גם אם נפתח רק צוהר קטנטן… – כבר התמונות עצמן ייצאו טוב יותר, כי האישה או האיש שלפניי יביאו מעצמם בטבעיות מעט יותר מעצמם אל סט הצילום והכי חשוב ירגישו בנוח.

אני מזמין אותך  ליום מקסים שכולו יהיה לחגוג את ההריון שלך.

יניב.

מצורף לינק לכתבה על צילומי ההריון שאני מצלם במדור תשעה חודשים באתר מקו :

צילום הריון , יניב דרוקר, MAKO

מערכת תשעה חודשים:

אחרי שכבר ראינו צילומי עירום בהריון, צילומים משפחתיים עם בטןצילומי בית וצילומי חורף של האישה ההרה הממוצעת כעת אנו שמחים להציג לכם את הריונית הפין אפ השבועית שלנו. חן חמליס, בת ה-27 מרמת גן, ילדה לפני שנתיים וחצי את בתה בכורתה, סופיה, ושלחה לנו את תמונות ההריון הנפלאות שלה בהשראת סגנון הצילום של אמצע המאה שעברה. התוצאה? ללא ספק מקורית ויוצאת דופן.

רציתי לעשות משהו שונה בחווית ההריון

 

צילומי הפיןאפ זכו לשמם מכיוון שהיו נתלים בארוניות של בחורים צעירים, והיוו למעשה גרסה שמרנית משהו לכל תמונות הפורנו. בצילומים משנות החמישים כיכבו נשים יפהפיות בשלל תנוחות והבעות פנים שנעו על הסקאלה שבין התמה והחמודה לסקסית האירוטית. לימים, אלה הפכו לסמל תרבותי בהיסטוריה וזכו לשלל הומאזים עכשווים. אבל מודות שטרם ראינו הריונית בסגנון המדובר.  

רציתי לעשות צילומי הריון אבל מכיוון שכבר הצטלמתי בעבר, רציתי לעשות משהו שונה בחווית ההריון“, מספרת לנו חמליס. “הצלם יניב דרוקר הוא חבר טוב וצלם בחסד, והיה לי ברור שאעשה זאת איתו מכיוון שכבר עבדנו ביחד ויש ביננו חיבור מאוד מוצלח. כשהוא הציע ליא ת הרעיון, היה לי ברור שמדובר בתמונות שחייבות לבוא ממקום של ביטחון מלא ואינטימיות, וזרמתי בשמחה

חמליס מספרת שכל היום דרש הכנה מוקדמת, הן מצדה והן מצד הצלם והסטייליסטית קרין היל שהייתה אמונה גם על שיער ואיפור. “הכינו אותי מראש לקונספט. דיברתי עם קרין בטרם המפגש, והיא הסבירה לי מה עומד להיות. היא גם שלחה לי תמונות לדוגמה כדי שאדע איך ליישם את התנוחות הנכונות. כמו כן, תיאמנו מראש את האאוטפיטים והתאמנו את המידות כמובן“.

ביום הצילום, חמליס, שהייתה בשבוע 32, מספרת שהיא הגיעה ליום מפנק במיוחד. “קרין סידרה לי את השיער ואיפרה אותי בהבנה, עדינות ורגישות. מדדנו בגדים, התאמנו תאורה והם לא ויתרו כמובן על נשנושים ושתייה שעזבו לשמירת כמות הסוכר בדם. “זה היה אחד הימים הנפלאים בחייפינוק מדהים ושונה לאישה הריונית שלא תמיד נמצאת בשיאה. הייתי עושה זאת שוב בהינף יד“.

ומה עשית עם התמונות?

חלקן ממוסגרות בבית, חלקן באלבום התמונות של סופיה כמובן“.